تدبیر کارت به درخواست سازمان های طرف قرارداد بصورت با نام جهت هریک از کارکنان سازمان متقاضی صادر میشود . اعتبار تدبیر کارت های سازمانی هیچگونه محدودیتی نداشته ولیکن باید متناسب با توان باز پرداخت کارمند باشد.
اعتبار کلیه کارت های صادره قابلیت شارژ مجدد را دارا میباشد . سازمان متقاضی میتواند هر یک از کارت های کارکنان خود را در صورت مصرف اعتبار درخواست شارژ مجدد نماید.
کارت باشگاه مشتریان این شرکت با عنوان "تدبیر کارت" در اختیار اعضا باشگاه قرار میگیرد و بر روی دستگاه cpos نصب شده در مراکز تحت پوشش(پذیرندگان کارت) بصورت غیر تماسی ، شناسایی و اعتبار شارژ شده در آن خوانده میشود . دارندگان "تدبیر کارت" تا سقف شارژ شده بر روی کارت مجاز به خرید یا استفاده از خدمات مراکز طرف قرارداد میباشند.
اسامی و مشخصات مراکز مجهز به سیستم خرید و خدمات رفاهی تدبیر کارت را می توانید در این بخش ملاحظه فرمایید

تدبیرکارت اعتباری:

تدبیر کارت یک سیستم خریداعتباری و خدمات رفاهی ...

تدبیرکارت اعتباری:

تدبیر کارت یک سیتم خریداعتباری و خدمات رفاهی متمرکز و یکپارچه است که تسهیلات رفاهی مختلفی را در اختیار دارندگان این کارت قرار میدهد. کلیه  مبالغ  شارژ شده بروی این کارت ها  بصورت  اعتبار مجازی بوده  و  به  درخواست سازمان های طرف قرارداد  بنام افراد صادر میشود.کلیه کسورات خریدهای انجام شده و تسهیلات مورد استفاده بصورت متمرکز به سازمانهای طرف قرارداد گزارش شده و بصورت کسر از حقوق و در اقساط میان مدت (بلندمدت) ماهیانه از حقوق دریافتی کارمند کسر میشود. با مصرف اعتبار کارت در هر دوره زمانی به درخواست سازمان و بدون محدودیت سقف اعتبار ، مجددا مبلغ درخواستی بر روی تدبیرکارت شارژ میشود.

 هدف ما ان است که یک ابزار  متمرکز  خرید و خدمات رفاهی را با  کاربردهای  چندگانه  در  اختیار  کارکنان  سازمان ها و موسسات قرار  دهیم . از جمله این مراکز  فروشگاههای  زنجیره ایی بزرگ، مراکز خرید معتبر  در بخش پوشاک  ،کیف وکفش ،فرش و مبلمان ، لوازم خانگی، صوتی تصویریري، کامپیوتر و موبایل ، تجهیزات خودرو  و . . .  همچنین مجموعه های  ورزشی  تفریحی ، مراکز خدمات  پزشکی  و  دندانپزشکی ،تورهای مسافری، تسهیلات  بیمه ای  ، خدمات خودرویی و بخش های مختلف دیگــر از جمله اهداف تحت پوشش ماست  که در قسمت مراکز مجهز به سیستم خرید اعتباری به معرفی آنها خواهیم پرداخت. 

 

کلیه دارندگان تدبیرکارت میتوانند با مراجعه به سامانه باشگاه مشتریان ، از میزان اعتبار و تراکنش های کارت خود اطلاع حاصل نمایند . برای ورود به سامانه (نام کاربری: شماره سریال کارت و کلمه عبور: رمـز کارت ) میباشد.

 

خرید کارت شارژ استخر آبسار (یک تیکت)

قیمت : 20000 تومان 

برای خرید تیکت های بیشتر اینجــا  کلیک کنید

جهت پرداخت مبلغ و خرید کارت از لینک زیر استفاده نمایید

 

پرداخت آنلاین