به  لطف وياري پروردگار شركت تدبيــر سبــز شمال افتخار دارد كه اولين مركز تخصصي پارچه و پوشاك كشور را  با رويكردي علمي- تجاري  راه اندازي نموده است .


هدف اصلي اين مركز ايجاد شرايطي است تا اساتيد و نخبگان علمي در كنار متخصصين ، توليدكنندگان وعرضه كنندگان پارچه وپوشاك  امكان رشد و بالندگي محصولات توليدي را فراهم نموده  تا به رضايتمندي هرچه بيشتر مشتري و مصرف كننده نهايي از كالاي خريداري شده بيانجامد .


از سوي ديگر از آنجايكه هر كسب و كار جهت ادامه حيات در بازارهاي رقابتي نيازمند كسب سود مي باشد ، اين مركز خود را متعهد به اراائه راه كارهاي جديد جذب مشتري و بازاريابي نوين جهت افزايش فروش و سودآوري مي دانــد. از اين رو ما فضايي را ايجاد نموده ايم تا كليه متخصصين و اهل فن بتوانند دركنار يكديگر ما را در دستيابي به اهداف اين مركز ياري نمايند.


 ◘ از جمله فعالیت های دیگری که این شرکت در راستای اهداف خود به آن توجه نموده است ، ارائه تسهیلات رفاهی متمرکـز به کارکنان سازمانها ،نهادها و ارگانها میباشد.این شرکت پس از سالها تجربه در زمینه ارائه تسهیلات خرید با تحت پوشش قراردادن ده ها مجموعه فروشگاهی ، توانسته است مجوعه جدیدی از خدمات رفاهی خود را در قالب کارت های خرید اعتباری credit card  با عنوان "تدبیرکارت" طراحی و راه اندازی نماید و تسهیلات متنوعی را به کارکنان ادارات و سازمانها عرضه نمایــد.